Tvättställsskåp Edge Rökt Ek Stone 800 Med Tvättställ
Tvättställsskåp Edge i rökt, betsad ekfaner med fronter i Dekton från Hafa är en stilren kommod med tunna linjer, gerade hörn och exklusiva material. Det nedsänkta tvättstället med rymlig ho fulländar helheten och ger badrummet en högklassig känsla.
Kombinationen av rökt ek och Dekton ger ett elegant, vackert uttryck. Dekton är ett mycket slitstarkt och tåligt material som lämpar sig väl i badrumsmiljöer och bidrar till en vacker och unik helhet.
Fronter i rökt ek medföljer, vilket gör det möjligt att variera tvättställsskåpets utseende. SmoothOpen™ kombinerar push-open och mjukstängning för smidig och tyst användning.
Kommoden levereras färdigmonterad med lådmattor som skapar ordning och gör rengöringen enkel. Handtag finns som tillval och låter dig anpassa utseendet till kommoden.
- Tunna, moderna linjer
- Nedsänkt tvättställ och fronter i rökt ek ingår
- Exklusiva material
- SmoothOpen™ - system med push- open och mjukstängning
- Förberedd för golv- och väggavlopp
- Köp till vattenlås, lådbelysning och eluttag
Artikelkoder
Material och ytbehandling
Produktmått och -vikt
Förpackningsmått och -vikt
Standarder och klassificeringar
Övrigt
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Våra möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln. Rengöring av våra möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.






















